HIZLI ERİŞİM

2020-2021 Akademik Takvimi Hakkında Öğrencilerimize Duyuru


Değerli öğrencilerimiz,

Sağlık temalı bir üniversite olan AFSÜ’de, öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı tüm karar süreçlerinde titizlikle göz önünde bulundurulmaktadır.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın 13.08.2020 tarihli açıklamasındaki, öğretime 1 Ekim 2020 tarihinden sonra başlanabileceği tavsiyesi üzerine Üniversitemiz Senatosu 18 Ağustos 2020 tarihinde toplanarak programlarımızın 5 Ekim 2020 tarihinde başlaması kararını almış ve 2020-2021 Akademik Takvimi güncellenerek web sitemizde yayımlanmıştır.

Akademik birimlerimiz, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın talimatı doğrultusunda 2020–2021 Güz Yarıyılında derslerin %40’ını uzaktan; %60’ını ise bölünmüş sınıflarda yüz yüze uygulanacak şekilde planlamıştır.

Üniversitemiz tarafından pandemi süreci yakından takip edilmekte olup ortaya çıkan her gelişme değerlendirilmektedir. Herhangi bir durum değişikliğinde yetkili kurullarımız kararlarını hızla alıp kurumsal iletişim kanallarımız üzerinden duyuracaktır.

Aileleri tarafından bizlere emanet edilen siz değerli öğrencilerimiz başta olmak üzere, bütün akademik ve idari personelimizin sağlığının karar süreçlerinde en fazla dikkat ettiğimiz husus olduğunu bir kez daha hatırlatır, aramıza bu sene katılacak yeni öğrenci arkadaşlarımızla birlikte bütün AFSÜ ailesini saygıyla selamlarım.

Prof. Dr. Nurullah OKUMUŞ
REKTÖR


Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2020
Skip to content