HIZLI ERİŞİM

2020 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı Yerleştirme Sonuçlarına Göre Üniversitemize Yerleşen Adayların Dikkatine


2020 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı yerleştirme sonuçlarına göre Üniversitemize yerleşen adayların, aşağıda gösterilen belgeleri taratıp 17 Mayıs 2021  pazartesi günü saat 16:00’a kadar afsu.personel@gmail.com elektronik posta adresine yada posta ile aşağıda belirtilen adrese göndermeleri gerekmektedir. Belgelerin asıllarının göreve başlama aşamasında Personel Daire Başkanlığı’na teslim edilecektir. Her elektronik posta yoluyla yapılan başvurunun elektronik posta adresine dönüş yapılacaktır. Başvuru yaptıktan sonra başvuru yapılan mail adreslerinin takip edilmesi gerekmektedir.

Başvurular elektronik posta veya posta ile yapılabilir. Başvuruların son başvuru tarihine kadar başvurunun Personel Daire Başkanlığı’na ulaşması gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan başvurulardan, eksik belgeli başvurulardan ve postada meydana gelen gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin başvuruları geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

 İlgililere önemle duyurulur.

AFSÜ Personel Daire Başkanlığı

Adaylardan İstenilen Belgeler

1-Dilekçe İçin Tıklayınız. (Doldurulup imzalanıp taranacaktır.)

2- DUS Sonuç ve Yerleştirme Belgesi,

3- Mezuniyet Belgeleri, (Asılları göreve başlama aşamasında gösterilecektir.)

4- Adli Sicil Belgesi, (e-Devlet sisteminden alınabilir.)

5- Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi, (terhis belgesi fotokopisi veya son üç ay içerisinde alınmış tecil belgesi, e-Devlet sisteminden alınabilir.)

6- Fotoğraf, (2 Adet)

7- “Personel Bilgi Formu için tıklayınız” ve “Mal Bildirim Formu için tıklayınız” (Doldurulup imzalanıp taranacaktır.)

8- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

09- Son 6 ay içinde alınmış akıl ve ruh sağlığının (Akli  Melekelerin) yerinde olduğuna dair Aile Hekimi veya Sağlık Ocağından alınacak tek hekim raporu, (Halen bir kamu kurumunda görev yapan adaylardan bu belge istenmemektedir. )

10- Hizmet Belgesi, (zorunlu belge değildir – daha önce bir kamu kurumunda çalışıp istifa eden/ayrılanlar içindir.)

11- Yabancı Dil Belgesi, (zorunlu belge değildir – Dil Tazminatı almak isteyen ve e-YDS, YDS veya KPDS den 70 ve üzeri puan alan adaylar için – belgelerde Sonuç Belge Kodu olmalıdır. )

12- Varsa ortaöğretim sırasında hazırlık sınıfında okunduğuna dair belge (zorunlu belge değildir.)

Üniversitemiz irtibat numaraları: 0 272 246 33 35–Dahili (42545)

Adres: AFSU Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Zafer Sağlık Külliyesi Dörtyol Mahallesi 2078 Sokak No:3 Afyonkarahisar


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2021
Skip to content