HIZLI ERİŞİM

4/D Sürekli İşçi (40 Kişilik) Atanmaya Hak Kazanan Personel Listeleri


30.12.2020 Tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan üniversitemiz ve bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/D maddesi ve 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sürekli işçi başvurusu yapanlardan, noter huzurunda kura ile asıl ve yedek adayın isimlerini kapsayan listeler belirlenmiştir.

Belirlenen listedeki asil adaylardan belgeler istenilmiş olup söz konusu belgeler Üniversitemiz 4D Sürekli İşçi Alım Komisyonunca değerlendirilmiştir. Yapılan değerlendirme sonucunda asil adaylardan  Asıl olarak atanmaya hak kazanan adaylar belirlenmiş, listeleri aşağıda yayımlanmıştır.

Atanmaya hak kazanan ve reddedilen 4D sürekli işçi listesi için tıklayınız…

İlgili kadroya asil olarak yerleşen adaylar 03 Şubat 2021 çarşamba mesai bitimine kadar aşağıdaki evraklar ile birlikte Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü A Blok Personel Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihte aşağıdaki belgeleri getirmeyenler adaylar, hakkından vazgeçmiş sayılıp yerine sırasıyla yedek adaylar çağırılacaktır.

  1. İşçi bilgi formu için tıklayınız
  2. Diploma aslı ve fotokopisi (e-Devlet üzerinden alınabilir)
  3. Nüfus cüzdanın aslı ve fotokopileri
  4. İkametgah belgesi
  5. Vesikalık Fotoğraf (2 adet)
  6. Feragat dilekçesi için tıklayınız.
  7. Aile durumu bildirimi formu için tıklayınız.

Bu ilan tebliğ niteliğinde olup ayrıca adaylara yazılı bildirim yapılmayacaktır.

Tüm adaylara duyurulur.

AFSÜ Personel Daire Başkanlığı


Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2021
Skip to content