HIZLI ERİŞİM

AFSÜ Altıneller Geleneksel El Sanatları Festivalinde


 

Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Altıneller Geleneksel El Sanatları Festivali’nin açılış programına katıldı. Zafer Meydanı’nda düzenlenen açılış programında Vali Mustafa Tutulmaz, Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Okan İbiş, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Yalçın, il müdürleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

Protokol konuşmalarının ardından Vali Tutulmaz ve protokol üyeleri meydanda bulunan stantları gezdiler. Stantları tek tek ziyaret eden protokol üyeleri şehrimize özgü el emeği eserleri inceledi ve yöresel lezzetlerin tadına baktılar.

AFSÜ Zafer Meydanı’nda da Sağlık Hizmeti Veriyor

Üniversitemiz, vatandaşlarımızın tansiyon, şeker ve kilo ölçümlerini yaparak; festival boyunca sağlık hizmeti vermeyi planlıyor. Stant görevlilerimiz, vatandaşlarımıza hastanemizde sunulan sağlık hizmetleri ile ilgili bilgiler vererek ve sağlık sorunları yaşayan kişilere broşür dağıtarak, ilgili bölümlere yönlendiriyor. Aynı stantta AFSÜ Sağlık Yönetimi Öğrenci Topluluğu da üniversiteye hazırlanan öğrencilere üniversitemiz ile ilgili bilgiler veriyor.

Rektörümüz Standımızı Ziyaret etti

Festivalde standımızı ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Okumuş, stantta verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirerek alandan ayrıldı.


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2019
Skip to content