HIZLI ERİŞİM

AFSÜ Öğrencileri Erasmus+ Seminerleri ile Bilgi ve Tecrübelerini Paylaşıyor


AFSÜ Erasmus+ Kulübü, yüz yüze ve çevrim içi seminerlerle Avrupa ülkelerinde eğitimlerini geliştirme fırsatları konusunda öğrencilerimizi bilgilendirdi.

Erasmus+ hareketliliği gerçekleştirmiş öğrencilerimiz Elif Sude Yaman, Hatice Sevde Türkkan, Beyza Nur Köymen, “Erasmus+ Tıp Fakültesi Öğrencileriyle Buluşuyor” etkinliğinin ilk gününde 1,2,3. sınıf, ikinci gününde ise 4,5,6. sınıf Tıp Fakültesi öğrencilerine deneyimlerini aktardı.

Erasmus+ Kurum Koordinatörü Öğr. Gör. Cemile Terzier, “Erasmus+ Fransa Günleri” çevrim içi söyleşisine Tıp Fakültesi Öğrencisi Mariya Beren Pelipenko ile katılırken “Erasmus+ Almanya Günleri” söyleşisinde AFSÜ Tıp Fakültesi Öğrencileri Elif Sude Yaman ve Hatice Sevde Türkkan; “Erasmus+ Avusturya Günleri” söyleşinde ise AFSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri İrem Yıldırım ve Ergün Eravcı ona eşlik etti.

Erasmus+ başvuru süreçleri hakkında bilgi verilen etkinliklerde Erasmus+ Kurum Koordinatörü Öğr. Gör. Terzier tarafından yapılan sunumun ardından konuşmacı öğrencilerimiz Fransa, Almanya ve Avusturya’daki staj hareketliliği deneyimlerini paylaştılar ve soruları yanıtladılar.


Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2022
Skip to content