HIZLI ERİŞİM

AFSÜ Onkoloji Konseyi Hizmet Kalitesini Geliştirmek İçin Haftada Bir Toplanıyor


Hastanemizin (AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi) hizmet kalitesini geliştirmeye yönelik çalışmalar, planlı bir şekilde sürüyor. Hizmet kalitesiyle birlikte hasta memnuniyetini de artırmak için oluşturulan Onkoloji Konseyinin üyeleri, her hafta bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor.

AFSÜ’nün sunduğu sağlık hizmetlerinin niteliğini iyileştirme hedefi doğrultusunda planlamalar yapmak amacıyla faaliyet gösteren Onkoloji Konseyinde; KBB, Radyoloji, Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Beyin Cerrahisi, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Çocuk Onkolojisi ve Hematoloji, Çocuk Cerrahi, Kadın Doğum, Göğüs Cerrahi bölümlerinden öğretim üyeleri yer alıyor.

Kanserli hastalarımız için takip ve tedavi hizmetleri verilen AFSÜ Hastanesinde farklı şehirlerde tedavi planları yapılan hastalarımızın kemoterapi-reçete uygulamaları ve tetkikleri konusunda da yardımcı olunuyor. Hastanemizde tanısı ve tedavisi yapılan kanserler arasında meme kanseri, akciğer kanseri, mide-bağırsak kanserleri, böbrek-mesane kanserleri, prostat kanseri, pankreas kanseri, safra kesesi ve yolu kanserleri, karaciğer kanserleri, baş-boyun kanseri, yumuşak doku tümörleri, beyin tümörleri, melanom, bazı tiroit kanserleri, testis kanseri, yumurtalık, rahim, rahim ağzı kanserleri bulunuyor.

Onkoloji Konseyi sayesinde AFSÜ’den hizmet alan hastaların farklı kanser türlerinin tanısı, tedavisi ve takibi ilgili uzmanlık alanları ile iş birliği uyum içinde sürdürülüyor.

 


Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2019
Skip to content