HIZLI ERİŞİM

AFSÜ Personeli Bayramlaşma Merasiminde Buluştu


AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Tıp Fakültesi Yemekhanesinde gerçekleştirilen bayramlaşma merasimine katıldı. AKÜ Eski Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak’ın da teşrif ettiği merasimde AFSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Aslan, Genel Sekreter Z. Kutay Erşen, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mesut Köse, akademik ve idari birim amirleri ile çok sayıda personelimiz hazır bulundu.

Merasimde yaptığı konuşmada bütün AFSÜ çalışanlarının bayramını tebrik eden Rektör Prof. Dr. Okumuş bayramların birlik, dayanışma ve kaynaşma vesilesi olduğunu belirterek kurumlardaki ekip ruhunun diri tutulması için bu tür vesilelerin önem arz ettiğini söyledi. Göreve başlamasından bu yana geçen sekiz aylık süreçte alınan mesafeye ve gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetlere ilişkin kısa bir konuşma yapan Prof. Dr. Okumuş, AFSÜ’nün eskinin yenisi bir üniversite olarak sahip olduğu avantajlara dikkat çekti. Özveriyle çalışarak personel eksikliğini hissettirmeden rutin çalışmaların sürdürülmesini sağlayan idari personele minnettarlığını ifade eden Prof. Dr. Okumuş, şöyle konuştu: “Afyonkarahisar’a alıştınız mı sorusuna cevabım, ‘Hiç yabancılık çekmedim ki…’ oluyor. Bana göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı bütün personelime teşekkür ediyorum. Sizlerin işbirliği, desteği, yardımı ve hoşgörüsü olmadan başarılı olmamız mümkün değildir. Elimizdeki imkanları optimum düzeyde kullanarak konumumuzu en iyi seviyeye çıkartmamız gerekiyor.”

AFSÜ’nün yeni kurulanlar arasında personel ve cihaz devir işlemleri sürecini en sorunsuz gerçekleştiren üniversitelerden biri olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Okumuş, “Pek çok yeni üniversitenin tamamlayamadığı bu süreçteki yapıcı tutumundan ötürü Prof. Dr. Mustafa Solak hocama da teşekkür ediyorum.” dedi.

Katılımcılara baklava ve çay ikram edilen bayramlaşma merasimi, rektör Prof. Dr. Okumuş’un akademik ve idari personel ile teker teker el sıkışması ile sona erdi.


Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2019
Skip to content