HIZLI ERİŞİM

AFSÜ Tıp Öğrencileri “Nasıl Ders Çalışırım?” Etkinliğinde Tecrübelerini Paylaştı


AFSÜ Tıp Fakültesine bu sene başlayan öğrencilere yönelik “Nasıl Ders Çalışırım?” başlıklı bir etkinlik düzenlendi. Öğrenci kulüplerimizden AFSÜ Türk Tıp Öğrencileri Birliği (TurkMSIC) tarafından AFSÜ Tıp Fakültesi Yeşil Salonda icra edilen etkinliğe, çok sayıda öğrencimiz katıldı.

AFSÜ TurkMSIC Tıp Eğitimi Çalışma Kolunun düzenlediği etkinlikte, fakültemiz öğrencilerinden Hilal Kaya, Mihrican Çelik, İsmail Akyürek, Merve Aydoğan ve Abbas Alp Özbek, AFSÜ’ye bu sene katılan arkadaşlarına ders çalışma disiplini edinmenin önemi, farklı dersler için hangi teknikle çalışmanın daha verimli olacağı gibi hususlarda tecrübelerini aktardı.

Öğrencilerimizin üniversitemizdeki öğrenim hayatına uyum sağlamalarına destek olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte çeşitli kitaplar hakkında tavsiyelerde bulunan konuşmacılar, dinleyicilerin çalışma tekniklerine ilişkin sorularına da cevap verdi. AFSÜ TurkMSIC Genel Sekreteri İlkay Yıldırım’ın da stres yönetimiyle alakalı kısa bir sunum gerçekleştirdiği etkinlik, katılımcılardan tam puan aldı.


Eklenme Tarihi: 07 Ekim 2019
Skip to content