HIZLI ERİŞİM

AFSÜ, Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020’ye Katılıyor


Sağlığın Üniversitesi AFSÜ, üniversite tercihi yapacak adaylar için süreci kolaylaştırmak amacıyla üniversitelerin ve programlarının tanıtılmasına yönelik 4-7 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek sanal fuara katılıyor.

YÖK tarafından, “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020” adıyla düzenlenen etkinlik, öğrencilere, Kovid-19 salgını nedeniyle olası riskleri en aza indirgeyerek üniversiteleri ve programları dijital ortamda yakından tanıtmayı hedefliyor.

200 kurumun katılımı ile gerçekleştirilecek Sanal Fuarda, yükseköğretim kurumları canlı tanıtım etkinlikleri yapabilecekler, öğrenci adaylarıyla sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirebilecekler; öğrencileri merak ettikleri hususlarda canlı sohbet yoluyla da bilgilendirebilecekler.

Üniversite tercihi yapacak gençlere programlar, bölümler, konaklama ve burs imkânları, sosyal ve kültürel faaliyetler başta olmak üzere yükseköğretim potansiyelinin ve öğrencilere sunulan imkânların anlatılmasının hedeflendiği Fuar’a https://sanalfuar.yok.gov.tr adresi üzerinden ulaşılabilecek.


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2020
Skip to content