HIZLI ERİŞİM

AFSÜ’nün Genç Ofisi Açılışa Hazır


AFSÜ’de, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile üniversitemiz arasında imzalanan protokol kapsamında hizmet verecek Gençlik Ofisi açılışa hazır hale geldi.

AFSÜ Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı Filiz Özden Yılmaz, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk ile Zafer Sağlık Külliyesi A Blokta kısa süre sonra açılacak AFSÜ Genç Ofis hakkında toplantı yaptı. Toplantıda, AFSÜ SKS ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ilgili personeli de hazır bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Yükseköğretim Kurulu iş birliği çerçevesinde AFSÜ ve Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında yapılan hazırlıkların değerlendirildiği toplantıda AFSÜ öğrencilerinin eğitsel, kültürel ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi; bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra kişisel gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla kurulan Gençlik Ofisinin hizmete girmesi için gelinen son aşama görüşüldü.


Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2022
Skip to content