HIZLI ERİŞİM

Afyonkarahisar Eczacı Odası Yönetim Kurulu Üyeleri AFSÜ’yü Ziyaret Etti


Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve Eczacılık Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ayşegül Köroğlu, üniversitemize nezaket ziyaretinde bulunan Türk Eczacıları Birliği (TEB) 33.Bölge Afyonkarahisar Eczacı Odası Yönetim Kurulu üyelerini makamlarında ayrı ayrı kabul etti.

Eczacı Odası Başkanı K. Melih Köken’in, Oda 2. Başkanı Özlem Kılınçkaya, Oda Genel Sekreteri Alper Pehlivanlı, Sayman Hakan Demir, oda yönetim kurulu üyeleri Sevgi Özkara ve A. Kürşat Sarı ile birlikte katıldığı ziyarette, AFSÜ Eczacılık Fakültesinden Farmakognozi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ekrem Murat Gönül Alan, Analitik Kimya Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ersin Demir, Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Muharrem Ölçer, Farmasötik Mikrobiyolji Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Nurnehir Baltacı ve Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Jale Akgöl hazır bulundu.

Afyonkarahisar Eczacı Odası Yönetim Kurulu üyeleri AFSÜ’de eczacılık alanında yürütülen ve planlanan faaliyetler konusunda öğretim üyelerimizle istişarelerde bulundu. Bu sene ilk öğrencilerini kabul ederek öğretime başlayan Eczacılık Fakültemizin hayırlı olması temennisini dile getiren Afyonkarahisarlı eczacılar, öğretim üyelerimize görevlerinde başarılar diledi.

Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş’un, Eczacılık Fakültemiz ile meslek örgütü arasında kurulacak işbirliğinin önemini vurguladığı ziyarette, fakültemiz öğrencilerinin stajları ile ilgili düzenlemeler ve Afyonkarahisar’daki eczacılar için gerçekleştirilmesi düşünülen “meslek içi eğitim” programlarının Eczacı Odası ile birlikte yürütülmesi konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektörümüz Prof. Dr. Okumuş’un, nezaketleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür ettiği ziyaret, Oda Başkanı K. Melih Köken’in, günün hatırası olarak hem Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş’a hem de Eczacılık Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ayşegül Köroğlu’na birer plaket takdim etmesi ile son buldu.


Eklenme Tarihi: 03 Ekim 2019
Skip to content