HIZLI ERİŞİM

Afyonkarahisar Gençlik Merkezlerinden AFSÜ’deki Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Mektup


Afyonkarahisar Gençlik Merkezlerinin (AGM) gönüllü gençleri pandemi sürecindeki fedakârlıklarından dolayı AFSÜ personeline teşekkür mektubu dağıttı. Gençleri makamında kabul eden Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, nazik davranışından ötürü teşekkür etti.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezleri gönüllüsü gençler, Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk ve beraberindeki yöneticiler ile birlikte AFSÜ’yü ziyaret etti.

“Aslında hepimiz bir örgünün ilmekleriyiz.”
Samimi bir havada geçen görüşmede deprem olduğunda AFAD’ın, asayiş ile ilgili durum söz konusu olduğunda ordunun ve emniyet teşkilatının sorumluluk üstlendiğini hatırlatan Rektörümüz Prof. Dr. Okumuş, pandemi sürecinde de sağlık çalışanlarının baş aktör olduğunu belirtti ve “Aslında hepimiz bir örgünün ilmekleriyiz.” dedi.

Prof. Dr. Okumuş sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye, pandemi sürecini en iyi yöneten ülkelerden biridir. Ayrıca il bazında düşünüldüğünde de başta Valimiz Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek olmak üzere emniyetimiz, jandarma komutanlığımız ve özellikle Sağlık İl Müdürlüğümüzün bu süreçte desteği ve hizmeti büyüktür.

AFSÜ’de de yaklaşık bir yıldır evine gitmeden sağlık hizmeti veren bir Dr. Semiha Orhan hocamız var. Kendileri de hastalığı atlatan hastane yöneticilerimiz var. En yakınlarını pandemiden dolayı kaybetmelerine rağmen çalışmaya devam eden çalışanlarımız var. Daha pek çok isimsiz kahramanımız var. Bütün sağlık kahramanları adına bu ince düşüncelerinden dolayı gençlerimize teşekkür ediyorum.”


Eklenme Tarihi: 02 Mart 2021
Skip to content