HIZLI ERİŞİM

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü ile Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Arasında Protokol İmzalandı


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü ve Türkiye Çin iş Geliştirme ve Destekleme Derneği arasında her türlü Bilimsel, Teknik, Üretim, Sanayi, Yurtiçi Yurtdışı Alım Satım, Fuar ve Organizasyon gibi alanlarda yürütülecek olan faaliyetleri düzenlemek amacıyla PROTOKOL imzalandı.

29 Nisan 2019 tarihinde Türkiye Çin iş Geliştirme ve Destekleme Derneği Merkezi’nde yapılan Tıbbı Aromatik Bitkiler Kurulu toplantısı sonrası Dernek Başkanı Sayın İhsan BESER ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nurullah OKUMUS arasında, her türlü Bilimsel, Teknik, Üretim, Sanayi, Yurtiçi Yurtdışı Alım Satım, Fuar ve Organizasyon gibi alanlarda yürütülecek olan faaliyetleri düzenlemek amacıyla PROTOKOL imzalandı.

Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği ve Dernek Başkanı Sayın İhsan Beşer’in ön çalışmaları neticesinde 17-20 Haziran 2019 tarihin de ağırlıklı olarak İstanbul ve Afyonkarahisar’da yapılacak olan Çin Gıda ve Hayvan İth. İhr. Ticaret Odası ve Baharatçılar Birliğine mensup Alım Heyeti olan 50 Firmanın Genel Müdürleri, CEO’ları, Yönetim Kurulu Başkanları gibi Üst Düzey Yetkileri arasında TIBBI AROMATİK BİTKİLER İŞBİRLİĞİ TOPLANTILARI gerçekleşecektir.

Dernek Başkanı İhsan Beşer Ülkemizin Kalkınması ve menfaatleri açısından bu gibi toplantıların daha da artarak devam edeceğini, İhracat kısmında daha çok çalışmalar yapılacağını belirtti. AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ise ülkesinin menfaatleri doğrultusunda çalışan bu gibi dernek, kurum ve kuruluşların tüm imkânları ile özellikle de AR-GE, Bilimsel Araştırma, Reklam ve Sağlık Hizmetleri gibi konularda yanında yer alarak destekleyeceğini dile getirdi.

 


Eklenme Tarihi: 05 Mayıs 2019