HIZLI ERİŞİM

Afyonkarahisar’daki Basın Mensupları ile Bir Araya Geldik


Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, şehrimizdeki basın çalışanlarıyla bir araya geldi. Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla AFBEL Termal Otel’de bir kahvaltı programı düzenlendi.

Vali Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ev sahipliğindeki programa Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hamza Çömez, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Ege Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Abdioğulları ile basın kuruluşu sahipleri katıldı.

İkinci Meşrutiyetle birlikte Türk basınında sansürün kaldırılmasının 111. yıl dönümünde gazetecilerin Basın Özgürlüğü İçin Mücadele Gününü kutlayan Prof. Dr. Okumuş, ilkeli duruşları ve gerçekleri yansıtan haberleriyle toplumu aydınlatan bütün basın mensuplarına çalışmalarında kolaylıklar dilediğini söyledi.

Basın sektöründeki sorunlara ve basın mensuplarının beklentilerine ilişkin konuşmaların yapıldığı program, günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

 


Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2019
Skip to content