HIZLI ERİŞİM

Albikere.com’dan alışveriş yaparken, eğitime de destek vereceksiniz!


Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulan, Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ATSO’nun ana destekçisi olduğu albikere.com e-ticaret pazaryeri, büyümeye devam ediyor. AFSÜ olarak, bir taraftan kadın üreticilerimize destek, bir taraftan da öğrenimini sürdüren maddi imkânı kısıtlı öğrencilerimize katkı sağlayan albikere.com pazaryerinde, AFLORA markası ile yer alıyoruz.

AFSÜ Teknoloji Transfer Ofisi AŞ’nin öncülüğünde kurulan, çok sayıda araştırmacı, akademisyen ile özel sektörden girişimcinin de ortak olduğu Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Sanayi ve Ticaret AŞ (A Flora AŞ) ürün portföyünde, katkı maddesi içermeyen, üreticiden tüketiciye tüm aşamalarda kimyasal süreçten geçmemiş soğuk sıkım sabit yağlar, saf uçucu yağlar, zamanında ve uygun şekilde toplanmış bitki çayları yer alıyor.

Gıdadan ev ve yaşam ürünlerine, giyim ve aksesuarlardan kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine hobi malzemeleri ve oyuncak çeşitlerine, kitap ve kırtasiye ile elektronik ürünlere uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan albikere.com, güvenilir alışverişin Afyonkarahisar’dan dünyaya uzanan adresi olmayı başarmış durumda.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatla satın alırken aynı zamanda öğrencilere burs ve eğitim desteği de vermek isteyen bilinçli tüketiciler, binlerce ürün çeşidi ve cazip fiyatları ile öğrencilere burs desteği sağlayan albikere.com‘u tercih ediyor. albikere.com’dan satın aldığınız her ürün için ödediğiniz miktarın bir kısmı, öğrencilerin eğitimi ve burs amacıyla kullanılmaktadır.

Mobil uygulamalar için:

Google Play          App Store


Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2021