HIZLI ERİŞİM

Atatürk Sağlık Hizmetleri MYO’da Devir Teslim


Üniversitemiz Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne Doç. Dr. Öznur Gürlek Kısacık atandı. Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ümit Dündar, müdürlük görevini Prof. Dr. Hasan Toktaş’tan devralan Doç. Dr. Kısacık’ı kutladı. İdarecilik görevinin bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Prof. Dr. Toktaş, Doç. Dr. Kısacık’a yeni görevinde başarılar diledi.

Prof. Dr. Dündar, 1992’de eğitime başlayan ve 30 yıllık bir geçmişi olan Atatürk Sağlık Hizmetleri MYO’nun, AFSÜ’nün kurulmasıyla birlikte yeni bir atılım gerçekleştirdiğini söyledi. Okulun, 2018’de açılan “Diyaliz” ve “İlk ve Acil Yardım” programlarına geçtiğimiz yıl “Ağız ve Diş Sağlığı”, “Hasta Bakımı” ve “Tıbbi Aromatik Bitkiler” programlarının eklenmesiyle daha da güçlendiğini ifade eden Prof. Dr. Dündar, “Öznur hocamızın devam eden ve planlanan proje ve çalışmalara ivme kazandırarak başarılı işlere imza atacağına inanıyorum.” dedi.

Atatürk Sağlık Hizmetleri MYO öğretim elemanları da Müdür Doç. Dr. Kısacık’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.


Eklenme Tarihi: 06 Ekim 2022