HIZLI ERİŞİM

ATSO Spor Oyunları Ödül Törenine KatıldıkAfyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen 14. ATSO Spor Oyunları Kapanış ve Ödül Töreni, ATSO binasında gerçekleştirildi. Organizasyonun sponsorlarına plaketlerini Genel Sekreterimiz Öğr. Gör. Ziya Kutay Erşen takdim ederken Futbol branşında üçüncülük elde eden AFSÜ adına kupayı Özel Kalem Tugay Çetinkaya aldı.

Törende Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayip Özdemir, Afyonkarahisar Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ömer Mahmut Erdoğan, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Özer, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kaygısız, AFSÜ Sağlık, Spor ve Kültür Daire Başkan V. Filiz Özden Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Fahrettin Kayar, Afyonkarahisar Belediyesini temsilen Spor Tesisleri Sorumlusu İbrahim Yılmaz ile müsabakalarda mücadele eden firmaların temsilcileri hazır bulundu.

Spor Oyunlarının sponsorlarına ve müsabakalarda derece elde edenlere il protokolü tarafından ödüllerinin verildiği tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Eklenme Tarihi: 02 Aralık 2019
Skip to content