HIZLI ERİŞİM

Batman Üniversitesi Bilişim Festivali


Batman Üniversitesi ev sahipliğinde 9-11 Şubat 2023 tarihleri arasında “Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik ve Blokzincir Teknolojileri” ana temalarıyla yapılması planlanan Bilişim Festivali(IFEST2023) kapsamında Kamu Bilişim Çalıştayı düzenlenecektir. 2022 yılında düzenlenen ve detayları ifest.batman.edu.tr web adresinden incelenebilecek Festivale 3000 üzerinde ziyaretçi, 25 standlı firma katılımı, alanında uzman 20 konuşmacı ile kamu, özel sektör ve ilgili paydaş kurumlardan bilişim alanında yönetici ve uzmanlar katılım sağlamış olup fuar, konferans, workshoplar ve bildiri sunumlarından istifade etmiştir.

Kamu Bilişim Çalıştayında; siber güvenlik, dijital dönüşüm, sistem ve ağ teknolojileri alanlarındaki yazılım, donanım ve trendlere dair gelişmeler uzman konuşmacılar tarafından verilecek seminerlerle ele alınacaktır. Bilgi İşlem yönetici ve uzmanlarının katılımları ile yapılacak bilgi işlem idari kararlarında politika geliştirme toplantılarında alınacak ortak kararlarla uyum ve gelişimin desteklenmesi, bilgi ve teknik destek noktalarında işbirliklerinin oluşturulması ile iletişim ve etkileşimin artırılması hedeflenmektedir. Kültür ve medeniyetin beşiği Mezopotamya’nın kadim topraklarında gerçekleştirilecek olan Bilişim Festivaline katılım davetinin tüm ilgili kitlelere ulaştırılması hedeflenmektedir.

Kurumumuzun bilgi işlem yönetici ve uzmanlarının Bilişim Festivali-Kamu Bilişim Çalıştayına katılımlarının sağlanması amacıyla hazırlanan davet mektubu aşağıda yer almaktadır.


Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2022