HIZLI ERİŞİM

Doğa Koleji Afyon Kampüsü ile Eğitim Protokolü İmzaladık


Üniversitemizde görevli akademik ve idari personelimizin okul çağındaki çocuklarının daha avantajlı koşullarda eğitim hizmeti alabilmesi amacıyla Doğa Koleji Afyon Kampüsü ile bir protokol yapıldı. Üniversitemiz adına Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş ile Afyon Doğa Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Erol’un imzaladığı protokol sayesinde, AFSÜ çalışanları 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Doğa Kolejine yeni kayıtlarda önemli bir indirimden yararlanacak.

Prof. Dr. Okumuş, imzalanan protokole ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: “Çalışanlarımızın memnuniyetinin ailelerinin ve bilhassa çocuklarının mutluluğu ile birebir bağlantılı olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple personelimizin yaşam kalitesini yükseltmeye dönük çalışmalarımız, hız kesmeden devam ediyor. Bu sözleşme ile de amacımız personelimizin çocuklarının, imkânları ve menfaatleri doğrultusunda en ideal koşullarda eğitim alabilmesine bir nebze de olsa katkıda bulunabilmektir. Afyon Doğa Koleji yetkililerine, personelimize böyle bir fırsat sundukları için teşekkür ediyorum.”

Kitap, kıyafet ve servis ücretlerinin indirim kapsamı dışında tutulduğu protokole göre AFSÜ personelinin eğitim çağındaki çocukları, indirimli fiyata ek olarak kardeş ve peşin ödeme indirimlerinden de yararlanabilecek.

 

 


Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019
Skip to content