HIZLI ERİŞİM

Engelliler Meclisi’nden Rektör Okumuş’a Ziyaret


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü (AFSÜ) Prof. Dr. Nurullah Okumuş 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Başkanı M. Emin Birliktir, Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt ve engelli derneklerinin yöneticilerini makamında kabul etti.

Her yıl 3 Aralık’ta düzenlenen Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Başkanı M. Emin Birliktir, Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt ve yönetim kurulu üyeleri ile ilimizde faaliyetlerini sürdüren engelli dernekleri başkanlarından oluşan heyet tarafından Rektör Okumuş’a ziyarette bulunuldu.

Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık’ın da eşlik ettiği ziyarette, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleriyle ilgili Okumuş’a bilgi verildi.

Ziyaretleri nedeniyle misafirlerine teşekkür eden Okumuş, AFSÜ olarak engelli çalışanlarımızın ve hastanemize tedavi için başvuran engelli vatandaşlarımızı önemsediklerini ve onların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştıklarını belirtti.  


Eklenme Tarihi: 05 Aralık 2018
Skip to content