HIZLI ERİŞİM

Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Ettik


Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Cemiyet seçimi sonrası güven tazeleyen Cemiyet Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyelerini kutlayan Prof. Dr. Okumuş, “Allah iyi işler yapmayı, vatana millete yararlı olmayı nasip etsin.” dedi.

Ülkemizin çeşitli noktalarında çıkan orman yangınlarına dikkat çeken Prof. Dr. Okumuş, “Maalesef devlet, ülke, insanlık, doğa düşmanları el ele verdiler sonuna kadar mücadele ediyorlar. Bizim de mücadele etmemiz gerekir. Bunlar ne kadar mücadele ediyorlarsa bizim de o kadar hatta daha fazla onlarla mücadele etmemiz lazımdır.” diye konuştu.

AFSÜ’nün “Yeşil bir Türkiye” sloganı ile her yeni öğrencisi için en az bir fidan dikimi kampanyası başlattığını belirten Prof. Dr. Okumuş, AFSÜ olarak yangından zarar gören bir ailenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere de bir kampanya başlatıldığını ve bir aileye nakdi para yardımı yapılacağını kaydetti.

Sağlığın Üniversitesi AFSÜ’nün önümüzdeki günlerde yeni yatırım müjdeleri ile gündeme geleceğini belirten Prof. Dr. Okumuş, yakın gelecekte hem Afyonkarahisar hem de ülkemiz için önemli ve güzel haberleri yerel basın mensupları vasıtasıyla kamuoyuyla paylaşacaklarının müjdesini verdi.


Eklenme Tarihi: 03 Ağustos 2021
Skip to content