HIZLI ERİŞİM

Gazeteciler Günü Programına Katıldık


Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği programa katıldı. Cemiyet Başkanı Sezer Küçükkurt’un konuşmasıyla başlayan programda Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Ali Özkaya ve Prof. Dr. Veysel Eroğlu günün anlam ve önemine dair birer konuşma yaptı.

Daha sonra kürsüye gelen ve Afyonkarahisar’ın güçlü bir basını olduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek şöyle konuştu: “Bu yıl ilk kez faklı bir 10 Ocak oldu. Her yıl bizler yemek verirken bu yıl gazeteciler bizleri ağırladı. Genelde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü il merkezi ve ilçelerde ayrı ayrı kutlanır. Ama bu yıl bir fark daha oluştu. İşte hayal ettiğimiz Afyonkarahisar’da tüm basın hep birlikte bir ve beraberlik içerisinde bir kutlama yapıyor. Örnek olacak bir birliktelik oldu.”

Konuşmaların ardından Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, AKÜ ve Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen “Yerel Medya Mensupları Eğitim Semineri”ne katılanlara Vali Çiçek ve protokol üyeleri tarafından plaket ve sertifika takdim edildi. AKÜ Devlet Konservatuarı sanatçılarının konseri ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile program sona erdi.


Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2022
Skip to content