HIZLI ERİŞİM

Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım Ünitesinin Yenilenmesine Katkı Sağlayan Hayırseverlere Plaket Verildi


Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AFSÜ Hastanesi (Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi) Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım Ünitesinin yenilenmesine katkılarından ötürü hayırsever Vurgun ailesine plaket ve teşekkür belgesi verdi.

AFSÜ ve Hastane yöneticilerinin hazır bulunduğu bir merasimle iş insanı Tahir Vurgun ve eşi Fatma Vurgun’a plaket ve teşekkür belgesini takdim eden Rektörümüz Prof. Dr. Okumuş, Afyonkarahisarlı hayırseverlerin sağlık hizmet kalitesini yükseltme konusundaki çalışmalara desteklerinden övgüyle söz etti.

AFSÜ Hastanesinin hizmet performansını ideal koşullara taşımak amacıyla kesintisiz bir gayret sergilediklerinin altını çizen Prof. Dr. Okumuş, şöyle konuştu: “Devletimizin sağlık politikaları doğrultusunda yatırımlarımız hız kesmiyor. Diğer yandan duyarlı bağışçılarımız da bizi daha iyi bir hizmet altyapısı geliştirme konusunda yalnız bırakmıyorlar. Devletin ve milletin gücü birleştiğinde de vatandaşlarımız için çok daha güzel hizmetler vermeye devam edebiliyoruz. Hayırsever Vurgun ailesine bu konudaki örnek ve öncü tavırlarından ötürü şükranlarımı sunuyorum.”


Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2021
Skip to content