HIZLI ERİŞİM

Hasta Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi için Protokol İmzalandı


Hayırsever desteğiyle AFSÜ Kampüsünde yapılacak olan Hasta Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi için Vali Mustafa Tutulmaz ile AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş arasında protokol imzalandı.

Valilik makamında gerçekleşen protokol imza töreninde Vali Mustafa Tutulmaz ile AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş karşılıklı protokolü imzaladılar.

AFSÜ Kampüsü içerisinde hayırsever Halaç ailesi desteği ile inşa edilecek olan Hasta Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 4 katlı ve 64 odalı olarak yapılacak. İhtiyaç sahibi hasta ve yakınlarının konaklama ve diğer insani ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceği Hasta Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin bir bölümü Palyatif Bakım Ünitesi’ne ayrılacak, diğer kısmı ise ihtiyaç sahibi ve yakınlarının sosyal destek alanı olarak kullanılacak.

Merkezin Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile vatandaşlara hayırlı olmasını dileyen Vali Mustafa Tutulmaz, hayırsever Halaç ailesine katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Vali Mustafa Tulmaz’a desteklerinden ve hayırsever Halaç ailesine ise katkılarından dolayı teşekkür ederek, bağışın hasta ve hasta yakınlarımız için anlamlı bir hizmet olduğunu belirtti.


Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2019
Skip to content