HIZLI ERİŞİM

Hayırseverlerin AFSÜ’ye Destekleri Sürüyor


Duyarlı kurumların, sivil toplum kuruluşlarının ve iş insanlarının AFSÜ’ye destekleri çeşitlenerek devam ediyor. İş Adamı Tahir Vurgun, AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine “Nemlendirilmiş Yüksek Akışlı Nazal Oksijen Cihazı” (HFNC) bağışladı.

Başhekim Doç. Dr. Ahmet Ali Tuncer, AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezini (AFSÜ-SUAM) ziyaret eden İş Adamı Tahir Vurgun ve eşi Fatma Vurgun’a bağışlarından ötürü teşekkür etti. HFNC’nin, Covid-19 hastalarının entübe olmadan daha fazla oksijen almasını sağladığını belirten Doç. Dr. Tuncer, bu sayede entübasyondan korunan hastaların, yaşam şansının artacağını söyledi.

Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezimizin Mescidi Yenilendi

Tedavi hizmeti alan hastalarımızın ve hasta yakınlarının konforu adına her türlü imkânın sunulduğu AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezimizin mescidi, hayırsever iş adamı Haydar Kaya’nın bağışlarıyla yenilenerek hizmete sunuldu.

AFSÜ-SUAM Başhekimi Doç. Dr. Tuncer, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ile kendisini ziyarete gelen Karahisar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kurucu Üyesi İş Adamı Haydar Kaya’ya bağışı dolayısıyla teşekkür etti.


Eklenme Tarihi: 02 Ekim 2020
Skip to content