HIZLI ERİŞİM

AFSÜ Öğrenci Temsilcileri Listesi

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fakülte / SHMYO Öğrenci Temsilcileri 

(2023-2024 Akademik Yılı)

Öğrenci Bölüm-Program Temsilcisi Adı/Soyadı Fakülte/SHMYO  
Ebru COŞKUN Atatürk Sağlık Hizmetleri MYO Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı (İÖ)
Emine ÖZTÜRK Bolvadin Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı
Şükrü İlkan OMAS Şuhut Sağlık Hizmetleri MYO Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı
Mustafa Oğuzhan GÖZETEN Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği
Abdulkadir Hasan BEYAZTAŞ Eczacılık Fakültesi Eczacılık
Emirhan GÜMÜŞ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü
Mehmet Ali AYMAZ Tıp Fakültesi Tıp
Şeyma Gül DURGUT Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Tıbbi Genetik Ana Bilim Dalı Doktora Öğrencisi

 

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bölüm / Program / Sınıf Öğrenci Temsilcileri

(2023-2024 Akademik Yılı)

 

Fakülte/SHMYO Öğrenci Bölüm-Program Temsilcisi Adı/Soyadı  Bölüm / Program / Sınıf
Atatürk SHMYO Rabia Nur AVCI Ağız ve Diş Sağlığı 1 Sınıf Temsilcisi
İrem BAYRAM Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik NÖ 1. Sınıf Temsilcisi
Sümeyra ÇENTE Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik İÖ 1. Sınıf Temsilcisi
Reyhan ŞENSES İlk ve Acil Yardım 1.Sınıf Temsilcisi
Onur KOCABIYIK Fizyoterapi NÖ 1. Sınıf Temsilcisi
Berat DOĞAN Fizyoterapi İÖ 1. Sınıf Temsilcisi
Beyza Nur KÖMÜR Diyaliz 1.Sınıf Temsilcisi
Azime ERBEY Tıbbi Laboratuvar Teknikleri NÖ 1. Sınıf Temsilcisi
Sinem KILIÇ Tıbbi Laboratuvar Teknikleri İÖ 1. Sınıf Temsilcisi
Hanım AYDOĞAN Ort. Pro.-Ort. 1.Sınıf Temsilcisi
Çiğdem YAZTEPE Tıbbi Görüntüleme Teknikleri 1. Sınıf Temsilcisi
İbrahim ORMAN Elektronörofizyoloji 1. Sınıf Temsilcisi
Zeynep ALTIN Yaşlı Bakımı 1. Sınıf Temsilcisi
Beyzanur TEKKANAT Hasta Bakımı 1. Sınıf Temsilcisi
Irmak MANAP Tıbbi ve Aromatik Bitkiler 1. Sınıf Temsilcisi
Beyza KORKMAZ Sağlık Kurumları İşletmeciliği NÖ 1. Sınıf Temsilcisi
İbrahim ATA Sağlık Kurumları İşletmeciliği İÖ 1. Sınıf Temsilcisi
Aleyna GÖBEKLİ İlk ve Acil Yardım 2.Sınıf Temsilcisi
Yasin KILIÇ Tıbbi Görüntüleme Teknikleri 2. Sınıf Temsilcisi
Şevval Nejla ÇALLIPINAR Hasta Bakımı 2. Sınıf Temsilcisi
Zekeriya AKPINAR Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik NÖ 2. Sınıf Temsilcisi
Sude POLAT Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik İÖ 2. Sınıf Temsilcisi
Mehmet Ali BAL Tıbbi Laboratuvar Teknikleri NÖ 2. Sınıf Temsilcisi
Cansu KARAMAN Tıbbi Laboratuvar Teknikleri İÖ 2. Sınıf Temsilcisi
Fatmagül AKTAŞ Fizyoterapi NÖ 2.Sınıf Temsilcisi
Büşra ASLAN Fizyoterapi İÖ 2.Sınıf Temsilcisi
Ebru COŞKUN Sağlık Kurumları İşletmeciliği İÖ 2. Sınıf Temsilcisi
Zeynep Büşra KOYUNCU Elektronörofizyoloji 2. Sınıf Temsilcisi
Kazım ÖZKAN Ağız ve Diş Sağlığı 2. Sınıf Temsilcisi
Hüseyin Can DAĞLI Ort. Pro.-Ort. 2. Sınıf Temsilcisi
Sevilay AKÇAY Yaşlı Bakımı 2. Sınıf Temsilcisi
Bolvadin SHMYO Emine ÖZTÜRK Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik 1. Sınıf Temsilcisi
Zülfiyr Aleyne ÇALIŞKAN Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik 2. Sınıf Temsilcisi
Şükran KOŞAR Sağlık Kurumları İşletmeciliği 1. Sınıf Temsilcisi
Neslihan GEZGİN Sağlık Kurumları İşletmeciliği 2. Sınıf Temsilcisi
Diş Hekimliği Fakültesi Zeynep Sıla ATİK Diş Hekimliği 1. Sınıf Temsilcisi
Fatma Nur ÖZBEK Diş Hekimliği 2. Sınıf Temsilcisi
Batuhan AKANLAR Diş Hekimliği 3. Sınıf Temsilcisi
Yusuf ÖZKAYA Diş Hekimliği 4. Sınıf Temsilcisi
Berke YILDIZ Diş Hekimliği 5. Sınıf Temsilcisi
Eczacılık Fakültesi Havva ÖZTEMÜR Eczacılık 1. Sınıf Temsilcisi
Azra AKTAN Eczacılık 2. Sınıf Temsilcisi
Ali Umut YOLAL Eczacılık 3. Sınıf Temsilcisi
Rana Ece ÖZTEKE Eczacılık 4. Sınıf Temsilcisi
Miraç İŞBİLEN Eczacılık 5. Sınıf Temsilcisi
Sağlık Bilimleri Fakültesi Eminalp BÜYÜKAVCI Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Yunus SEL Beslenme ve Diyetetik
Emirhan GÜMÜŞ Hemşirelik
Kerem KOYAN Sağlık Yönetimi
Arda KAVAK Hemşirelik 1. Sınıf Temsilcisi
Simge HIDIR Hemşirelik 2. Sınıf Temsilcisi
Yasemen YALÇINKAYA Hemşirelik 3. Sınıf Temsilcisi
Şevval DENİZMEN Hemşirelik 4. Sınıf Temsilcisi
Büşra Nevruz KUYUCAK Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Hakkı ER Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Şerife Bengüsu OCAKOĞLU Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Melike VAR Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eminalp BÜYÜKAVCI Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Büşra OMURCA Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Sungur SEMİH PEKTAŞ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Arda TEPECİK Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Asude ZEYBEK Beslenme ve Diyetetik
Yunus SEL Beslenme ve Diyetetik
Huriye ŞENKAYA Beslenme ve Diyetetik
Eda KARABUGA Beslenme ve Diyetetik
Firdevs Güleser ÇAKMAK Sağlık Yönetimi
Senanur ARSLAN Sağlık Yönetimi
Esra ÇULFA Sağlık Yönetimi
Buse ŞEN Sağlık Yönetimi
Kerem KOYAN Sağlık Yönetimi
Beril ÜNSAL Sağlık Yönetimi
Damla KARAKUŞ Sağlık Yönetimi
Şuhut SHMYO Şükrü İlkan OMAS Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı
Nagihan SUCU İlk ve Acil Yardım Programı
Sude Sultan UYAROĞLU Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı
Beyza DOĞAN Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı
Fatma MARANGOZ İlk ve Acil Yardım Programı
Sıla YAVAŞ Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı
Tıp Fakültesi Ceyhun KADER Tıp Fakültesi 1. Sınıf Temsilcisi
Berkay AKPINAR Tıp Fakültesi 2. Sınıf Temsilcisi
Mert EROL Tıp Fakültesi 3. Sınıf Temsilcisi
Ertan ÇATAKOĞLU Tıp Fakültesi 4. Sınıf Temsilcisi
Batuhan ÇİÇEK Tıp Fakültesi 5. Sınıf Temsilcisi
Mehmet Ali AYMAZ Tıp Fakültesi 6. Sınıf Temsilcisi

Yayınlanma Tarihi:26 Mart 2024

Güncelleme Tarihi:27 Mart 2024

Skip to content