HIZLI ERİŞİM

Rektör Okumuş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Basın Mensupları ile Buluştu


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen kahvaltıda Afyonkarahisar’da görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

AFSÜ Cam Kafede düzenlenen kahvaltıya; AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş’un yanı sıra Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Basın İlan Kurumu Müdürü Selami Çalışkan, Ege Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Abdioğulları, Basın Yayın Birliği Başkanı Sezer Küçükkurt, AFSÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Adem Aslan, Prof. Dr. Ümit Dündar, gazete sahipleri ve diğer medya mensupları katıldı.

Etkinlikte ilk olarak konuşan Afyonkarahisar Basın yayın derneği Başkanı Sezer Küçükkurt 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarını yeni kurulan Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinde ağırlayan Rektör Prof. Dr. Nurullah Okumuş’a teşekkür ederek, her zaman dernek olarak istişarelerde bulunacaklarını söyledi.

Etkinlikte konuşan Rektör Okumuş, tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler gününü kutladı. Basının AFSÜ için çok değerli olduğunu belirten Okumuş şöyle devam etti; “Çünkü basının farklı eleştirileri her zaman bize çalışmalarımızda rehberlik yapacaktır. Onların eleştirileri, görüşleri bizim yapacağımız çalışmalarda yönlendirici olacaktır. Takdirleri de bizleri memnun edecektir. Bizi daha da güçlendirip motive edecektir. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Yönetimi olarak yaklaşık 3 buçuk ay önce göreve geldik. Bu süre içerisinde öncelikle üniversitemizi tanıma süreci, analiz süreci geçirmiş olduk. İnşallah yeni yılla birlikte planladığımız, yapmayı düşündüğümüz çalışmalarımızın startını vermiş olacağız.”

Kahvaltı esnasında tanışıldı ve Hasbihâl edildi.

        


Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019
Skip to content