HIZLI ERİŞİM

Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Cumhuriyetimizin 96. Yılı Kutlama Törenlerine Katıldı


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, Cumhuriyet Meydanında kutlama töreni düzenlendi.

İlk olarak Afyonkarahisar Valiliği’nde düzenlemiş olduğu kabul töreni yapıldı. Kabul Törenine Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş da katıldı.

Daha sonra 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için Cumhuriyet Meydanına geçildi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Törenine Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekilleri Burcu Köksal, Mehmet Taytak, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Osman Alp, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayip Özdemir, askeri ve mülki erkan, il müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kutlama, Vali Mustafa Tutulmaz, Garnizon Komutanı Tuğg. Osman Alp ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vatandaşların ve bayrama katılan kuruluşların bayramını kutlamasından sonra saygı duruşunda bulunulması, akabinde İstiklâl Marşı ile Bayrağımızın göndere çekilmesi ile başladı.

Daha sonra Vali Mustafa Tutulmaz’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapması ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajının okunması ile devam etti. (Cumhurbaşkanımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı için tıklayınız)

Renkli ve anlamlı geçen Afyonkarahisar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama programı, tören geçişi ile sona erdi.


Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2019
Skip to content