HIZLI ERİŞİM

Rektörümüz Prof. Dr. Okumuş Aydın’da Temaslarda Bulundu


Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Aydın İlk Sağlık Müdürlüğünde ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde (ADÜ) temaslarda bulundu.

İlk olarak Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz’ü ziyaret eden Prof. Dr. Okumuş, Dr. Açıkgöz’den Aydın’da yürütülen sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı. Prof. Dr. Okumuş, Covid-19 salgını ile mücadele konusunun öne çıktığı görüşmenin ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesine geçti.

Prof. Dr. Okumuş, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i ziyaret etti. Sağlık dünyasındaki gelişmelerin ve Covid-19 salgını ile mücadelede gelinen aşamanın ele alındığı ziyarette AFSÜ ve ADÜ arasında geliştirilebilecek işbirliklerine dair de görüş alışverişinde bulunuldu.

Prof. Dr. Aldemir, sağlık hizmetlerinin öneminin arttığı bir dönemde gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı Prof. Dr. Okumuş’u tebrik ederek, ADÜ Hastanesinin pandemi sürecinde yaptığı çalışmalar hakkında mevkidaşını bilgilendirdi. Ziyaret, Prof. Dr. Aldemir’in, konuğuna hediye takdimi ile son buldu.

Prof. Dr. Okumuş’a ziyaretleri esnasında Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş da eşlik etti.


Eklenme Tarihi: 09 Temmuz 2020
Skip to content