HIZLI ERİŞİM

Rektörümüz Prof. Dr. Okumuş “Güvenli Trafik, Güvenli Tarım” Sempozyumuna Katıldı


Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen “Güvenli Trafik, Güvenli Tarım” sempozyumuna katıldı.

Jandarma Genel Komutanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirilen sempozyum Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında, Vali Yardımcısı Ali Rıza Çalışır, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yılmaz Kırgel, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Acar, İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Kormaz , Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Akın Yıldırım, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Oruç, Sosyal ve Güvenlik İl Müdürü Samet Fidan ve diğer sorumlu birimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Kırsal alanlar ve yollarda trafik kazalarının azaltılmasına/önlenmesine yönelik değerlendirme yapmak ve çözüm önerileri geliştirmek amacıyla video konferans yöntemiyle gerçekleşen toplantının ardından Rektörümüz Prof. Dr. Okumuş Destek Bölük Komutanlığı’nda Mehmetçik ve protokol üyeleriyle birlikte öğle yemeği yedi.

Program hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.


Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2022