HIZLI ERİŞİM

Rektörü’müzden “sosyal medya” uyarısı


Kendisi adına sosyal medyada sahte hesaplar açıldığını belirten AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, “Üniversitemizin resmi internet sitesinden başka bir kaynağa itibar edilmemeli” uyarısında bulundu.
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş kendisinin ismiyle sosyal medya hesapları açıldığını belirterek, “Bu hesaplar benim değil” dedi.
AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş kendisi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarına itibar edilmemesini istedi. Facebook, twitter gibi sosyal medya mecralarında kendisinin ismi ve fotoğrafı kullanılarak açılan hesapların insanları aldatmaya yönelik olduğunu kaydeden AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, “Sosyal medya kullanmıyorum. Kullanmayı da düşünmüyorum. Bu mecralara ayıracak zaman bulamıyorum. Benim ismim ve fotoğrafların kullanılarak açılan hesaplar sahte hesaplardır ve benimle ilgilisi bulunmamaktadır. Tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerimden bu konuda duyarlı olmalarını rica ediyorum. Üniversitemizin resmi internet sitesinden duymadıkları hiçbir habere inanmasınlar” dedi.

Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2018
Skip to content