HIZLI ERİŞİM

Sağlık Yönetimi Bölümü Öğrencilerimize Uyum Eğitimi Verildi


2022 YKS ile AFSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) Sağlık Yönetimi Bölümü’ne yerleşen öğrencilerimize Uyum Eğitimi verildi. Bölümün normal ve ikinci öğretim programlarına yönelik A-112 dersliğinde gerçekleşen eğitimde, Sağlık Yönetimi Bölümü Öğr. Gör. Enver Samet Özkal bölümün tarihsel sürecini, akademik ve idari yapısını anlattı. Öğr. Gör. Özkal bölüm müfredatı, sağlık yönetimi mesleğinin gelişimi ile öğrencilerin bağlı olduğu mevzuat hakkında da açıklamalarda bulundu.

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Ayberk Zengin’in kütüphane hizmetlerinin kullanımına yönelik bir sunum gerçekleştirdiği eğitimde, Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı Filiz Özden Yılmaz da üniversitemizin ve SKS’nin sosyal, sportif ve kültürel etkinlikleri ile öğrenci kulüp ve topluluklarının faaliyetleri konusunda bilgi aktardı.

Sağlık Yönetimi bölümü öğrencilerine yönelik uyum eğitimi, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi, AFSÜ Sağlık Yönetimi Topluluğu ve Sağlık Yönetimi Derneğinin sunumları ile önümüzdeki haftalarda da devam edecek.


Eklenme Tarihi: 07 Ekim 2022