HIZLI ERİŞİM

Şuhut Sağlık Hizmetleri MYO Öğrencileri Uyum Eğitimi Aldı


Şuhut Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun çiçeği burnunda öğrencileri uyum eğitimi aldı. Eğitimde konuşan Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Sevim Feyza Erdoğmuş, meslek edinme yolunda AFSÜ’yü tercih ederek attıkları önemli adım sebebiyle öğrencilerimizi kutladı.

Prof. Dr. Erdoğmuş, meslek hayatında başarı için teorik eğitimin yanında uygulamalı eğitimin de önemi üzerinde durduğu konuşmasında AFSÜ’nün akademik personelinin bu konuda son derece duyarlı ve öğrencilerimizin gelişimini destekleyici bir anlayışa sahip olduğunu dile getirdi.

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Ayberk Zengin’in üniversitemizin kütüphane hizmetleri hakkında yaptığı sunumun ardından Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezinden Öğr. Gör. Bahar Köse, AFSÜ Kariyer Merkezini tanıtarak Ulusal Staj Programları hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Kevser Pamuk, öğrencilere okulumuzdaki programlar hakkında bilgi verdiği konuşmasında, öğrencilerin bağlı olduğu yönetmelikler, ders programları, akademik takvim ve değerlendirme yöntemleri gibi konular hakkında bilgilendirme yaptı. Son olarak Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı Filiz Özden Yılmaz, AFSÜ’nün genel tanıtımını yaparak SKS Daire Başkanlığının organize ettiği faaliyetler ile öğrenci kulüp ve toplulukları hakkında açıklamalarda bulundu.

Yeni öğrencilerimizin sorularına yanıt bulduğu Uyum Eğitimi, anı fotoğrafı çekimi ile son buldu.


Eklenme Tarihi: 04 Ekim 2022