HIZLI ERİŞİM

TBMM ile Sağlık Hizmeti Alımı Protokolü İmzaladık


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AFSÜ ile TBMM arasındaki sağlık hizmeti alımı protokolünü TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile imzaladı. TBMM mensuplarının muayene ve tedavileri ile ilgili protokolün imzalandığı toplantıda, AFSÜ Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Ali Tuncer, Hastane Başmüdürü Hatip Aydın, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı V. Filiz Özden Yılmaz ve TBMM yetkilileri hazır bulundu.

TBMM Genel Sekreteri Kumbuzoğlu, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Okumuş ve beraberindeki heyeti TBMM’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek imzalanan protokolün iki kurum için de hayırlı olmasını diledi. Yeni kurulan AFSÜ’nün bünyesinde köklü bir Araştırma Uygulama Merkezine sahip olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Okumuş ise AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinin yeni binasına taşınmasıyla daha da modern bir ortama kavuştuğunu ve milletvekillerimize sağlık alanında memnuniyetle hizmet vereceklerini ifade etti.

Prof. Dr. Okumuş ve beraberindeki heyet, protokolün imzalanmasının ardından TBMM’nin Hain 15 Temmuz Darbe Girişimi sırasında bombalanan bölümlerini de gezerek yetkililerden bilgi aldı.


Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2019
Skip to content