HIZLI ERİŞİM

Tecrübeli ve Çiçeği Burnunda Fizyoterapistler Kariyer Günlerinde Buluştu


Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlamak için düzenlenen mesleki bilgi paylaşımına dayalı etkinliklerimiz, hız kesmeden sürüyor. AFSÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Topluluğu ve Türkiye Fizyoterapistler Derneği Gençlik Komisyonu tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen “Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Kariyer Günleri ve Fizyoterapide Gelişmeler Bahar Sempozyumu” başarıyla tamamlandı.

Türkiye Fizyoterapistler Derneği Başkanı Prof. Dr. Tülin Düger, Doç. Dr. Muhammed Kılınç, Doç. Dr. Numan Demir, Uz. Fzt. Nuri Üçler, Prof. Dr. Hasan Hallaçeli, Doç. Dr. Hakan Uysal ve Dr. Fzt. Reyhan Özgöbek’in katılım göstererek değerli bilgilerini paylaştığı etkinlik, Tıp Fakültesi Mavi Salonda düzenlendi. Aralarında farklı şehirlerden gelenlerin de bulunduğu yüzlerce fizyoterapi ve rehabilitasyon öğrencisinin ve fizyoterapistin takip ettiği etkinlik, katılımcıların ve dinleyicilerin beğenisini kazandı.

Açılış konuşmalarının ardından motor öğrenme, Medulla Spinalis yaralanmalarında fizyoterapi yönetimi, yutma rehabilitasyonu, diz çevresi kırıklarında fizyoterapi ve rehabilitasyon, ampütasyon sonrası protez uygulamaları ve rehabilitasyon, fizyoterapide cam tavan, termal rehabilitasyonun geleceği gibi başlıkların ele alındığı seminerde, alana ilişkin kariyer imkanlarına ilişkin değerlendirmeler de yapıldı. Etkinlik, katılımcılara plaket takdimi ile sona erdi.


Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2019
Skip to content