HIZLI ERİŞİM

Termal Kent İçin Çalışmalar Hız Kesmeden Sürüyor


Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven, Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu görüş alışverişinde bulundu.
Şehrimizde hayata geçirilmesi planlanan Termal Kent’in önemi ve kuruluşu için izlenmesi gereken yol ve işbirliklerinin görüşüldüğü toplantıda ilk olarak Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş katılımcılara bir sunum yaptı. Termal kentin kurulmasının planlandığı alanın “Sağlık Endüstri Bölgesi” olarak ilan edilmesi için yapılan çalışmalar ve gelinen nokta hakkında görüşlerin sunulduğu toplantıda, kurulması öngörülen yönetici şirkette TOBB’un da yer alması hakkında temenniler dile getirildi.
Ziyarette ayrıca Hisarcıklıoğlu’na Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser tarafından yerli otomobilin mermer üzerindeki kara kalem çizimi hediye edildi. Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar’ın meşhur mermerine Türkiye’nin otomobilini nakşeden Afyonkarahisar Heyetine Teşekkür etti.

Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2020
Skip to content