HIZLI ERİŞİM

Türk Yıldızları Afyon Semalarını Süsleyecek


Milli Mücadelenin kilit şehri Afyonkarahisar Büyük Taarruz ’un 97. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında cesur ve estetik hareketleriyle izleyenleri gökyüzüne kilitleyen Türk Yıldızları, Afyonkarahisar semalarında Afyonkarahisarlılar için uçacak.

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi ‘Türk Yıldızları’ Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri çerçevesinde Afyonkarahisar semalarını süslemeye hazırlanıyor. Dünyada 8 süpersonik uçakla gösteri yapan tek akrobasi takımı olan Türk Yıldızları, 7 uçağın yer aldığı bir gösteri sunacak. Gösterilerinde 20 ayrı akrobasi hareketi yapan pilotlar Büyük Taarruz Zafer coşkusunu doruğa çıkaracak.

Geçen yıl yaptıkları gösterilerde izleyenleri gökyüzüne kilitleyen Türk Yıldızları bu yıl da etkinliklere renk katacak. Türk Yıldızlarının Afyonkarahisar gösterisi 26 Ağustos Pazartesi 18.00’de AKÜ Ahmet Necdet Sezer Yerleşkesi, Barış Manço Konser Alanında gerçekleştirilecek.

Türk pilotlarının hem cesaret ve gücünü, hem de eşsiz yeteneğini sergileyeceği gösterilerin yine büyük ilgi görmesi bekleniyor. Türk Yıldızları’nın gösterilerini izlemek isteyen hemşehrilerimiz için 26 Ağustos Pazartesi saat 15.00’dan itibaren Anıtpark önünden ücretsiz araçlar hareket edecek.


Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2019
Skip to content