HIZLI ERİŞİM

Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’ne Katıldık


T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A. Ş. (İZFAŞ) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından düzenlenen 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’ne katıldık.

Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformlarından biri olan, Fuar İzmir’de düzenlenen fuarın açılış programına Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Uğur Kolsuz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar ve şube müdürleri katıldı.

Ulusal ve uluslararası katılımcıların büyük ilgi gösterdiği fuarda ilimizi ve üniversitemizi tanıtmak üzere AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi (SUAM) Müdür Yardımcısı Selahattin Serhan Toy, Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Sevim Aydoğan, Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi Öğr. Gör. Cihan Tikit ve AFLORA şirket yetkilisi Gıda Mühendisi Kübra Azel Bayar fuarda görev alarak Afyonkarahisar standında tanıtım çalışmaları gerçekleştirdiler.

Birçok söyleşi, sergi ve etkinliğin gerçekleştiği fuarda üniversitemizde yapılan çalışmalar ve sağlık alanında gerçekleştirilen hizmetler ile ilgili ziyaretçilere bilgilendirme yapılırken, üniversitemizin AFLORA markalı ürünleri de katılımcıların ilgisine sunuldu.


Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2022