HIZLI ERİŞİM

UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı İl Koordinasyon Toplantısına Katıldık


Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ümit Dündar, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi Şehri kategorisinde dâhil olan Afyonkarahisar’da bu alanda yürütülecek çalışmaların eşgüdümü konusunda, Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldı.

Toplantıya Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Zeki Açıköz, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, sivil toplum örgütü ve özel sektör temsilcileri katıldı.

Katılımcıların söz alarak kurumlarının projelerini ve önerilerini paylaştığı toplantıda, UNESCO’ya sunulan taahhütlerin koordineli bir şekilde yerine getirilebilmesi için yürütülecek faaliyetler görüşüldü. Toplantıda logo tasarımı, internet sitesi ve sosyal medya araçlarının kullanımı ve üyelik sürecinin koordinasyonu gibi konular da istişare edildi.


Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2019
Skip to content