HIZLI ERİŞİM

Üniversitemiz ile PTT Arasında İndirim Anlaşması İmzalandı


Seçkin bir tematik üniversite olma hedefi doğrultusunda yapılanma sürecini sürdüren AFSÜ, personelinin ve öğrencilerinin çeşitli hizmetlerden avantajlı koşullarda yararlanabilmesi için işbirlikleri geliştirmeye devam ediyor. Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir tarafından imzalanan sözleşme gereğince, AFSÜ mensuplarına ait gönderiler PTT tarafından %50 indirimli olarak taşınacaktır.

AFSÜ ile PTT Başmüdürlüğü arasında, üniversitemize bağlı bütün daire başkanlıkları ve akademik birimler ile akademik-idari personelimiz ve öğrencilerimize ait APS Kurye, Posta Kargosu ve/veya Kargo gönderilerinin yurtiçinde kabulü, taşınması ve alıcılarına teslimi konusunda bir sözleşme imzalandı. Rektörlük makamındaki imza merasiminde, AFSÜ İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Ali Özsoy ile PTT Pazarlama Müdürü Ömer Tekik de hazır bulundu.

Bir yıl süreyle geçerli olacak sözleşme gereği, AFSÜ öğretim görevlileri, idari personeli ve öğrencileri kurum kimliklerini gönderilerinin kabul anında ibraz etmek kaydıyla sözleşmenin sunduğu fiyat indiriminden yararlanabilecek.

 

 


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019
Skip to content