HIZLI ERİŞİM

Yeni Kaydolan Öğrencilerimiz İçin Oryantasyon Programı


Sevgili Öğrencilerimiz;

Başarılı bir geleceğe ulaşma yolunuzu şekillendireceğiniz, geleceğiniz ile ilgili önemli adımlar atacağınız ve unutamayacağınız yıllar geçireceğiniz AFSÜ ailesine hoş geldiniz.

Üniversitemizde yeteneklerinizi tanıyıp geliştireceğiniz, hayalleriniz doğrultusunda geleceğinizi şekillendirebileceğiniz bir öğrenim hayatı sizi bekliyor. Üniversitemizde büyük ve önemli bir amaca hizmet etmek için çalışan, her biri alanın en iyilerinden olan bilim insanları ile fikir alışverişinde bulunacak ve laboratuvarlarda onlarla birlikte araştırmalar yürütebileceksiniz.

Pandemi sebebiyle 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı güz dönemi ile sınırlı kalmak üzere ön lisans,  lisans ve lisansüstü düzeyde derslerin teorik kısımlarının eğitim içeriklerine en geç 7 Ekim tarihinden itibaren https://mergen.btk.gov.tr internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları tıklayarak öğrenme yönetim sistemi kullanımı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sisteme giriş yapmak için kullanıcı adı sekmesine T.C. numaranızı, şifre kısmına ise T.C. kimlik numaranızın ilk 8 hanesini girerek giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra şifrenizi mutlaka değiştiriniz.

Üniversitemiz akademik takviminde yer alan ara sınav (vize), yarıyıl sonu sınavı (final sınavı), bütünleme sınavı, tek ders sınavı, mazeret sınavları ile ilgili gerekli açıklamalar, ilerleyen tarihlerde duyurulacaktır.

Fakülte/meslek yüksekokullarınızca AFSÜ’ye kolay uyum sağlamanız için kısa süreli oryantasyon programı hazırlanmıştır. Akademik ve idari kadronun katılımıyla hazırlanan oryantasyon programı ile fakülteniz/meslek yüksekokulunuzun tüm işleyişi ve çalışmaları hakkında bilgiler verilecektir.

Yeni kayıt yaptıran öğrenciler için aşağıdaki tarih ve saatlerde düzenlenen oryantasyon programına sisteme giriş yapıldıktan sonra, canlı dersler sekmesi içerisinde oluşturulan yeni canlı ders bağlantısına tıklayarak katılabilirsiniz. Teknik destek almak için uzem@afsu.edu.tr e-posta adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Yeni kayıt olan öğrenciler için 02 Ekim tarihinde https://mergen.btk.gov.tr/ adresinden başlayacak oryantasyon programının tarih ve saatleri aşağıya çıkartılmıştır. Oryantasyon programı hakkındaki ayrıntılı bilgilere fakültenizin/meslek yüksekokulunuzun web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Katılımlarınızı bekliyoruz.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü

 

Fakülte / Yüksek Okul / Enstitü Başlangıç Saati Bitiş Saati
Sağlık Bilimleri Fakültesi 09:00 11:00
Tıp Fakültesi 09:30 12:00
Eczacılık Fakültesi 13:00 15:00
Atatürk Sağlık Hizmetleri MYO 13:00 15:00
Şuhut Sağlık Hizmetleri MYO 15:00 17:00
Bolvadin Sağlık Hizmetleri MYO 15:00 17:00
Diş Hekimliği Fakültesi 15:00 17:00

 

Uzaktan Eğitim Öğrenme Yönetim Sistemi Kullanımı Videosu

Öğrenme Yönetim Sistemi – Öğrenci Kılavuzu


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2020
Skip to content