HIZLI ERİŞİM

Yeni Rektörümüz Göreve Başladı


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Nurullah Okumuş, tedviren rektörlük görevini yürüten Prof. Dr. Mustafa Solak’tan görevi devraldı.

Üniversitenin akademik ve idari personelin katılımıyla Zafer Sağlık Külliyesi’nde AFSÜ Rektörlük binasında gerçekleştirilen törende konuşma yapan AFSÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Solak, Rektör Prof. Dr. Nurullah Okumuş’u tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Yeni üniversite olmasına rağmen kendisine büyük oranda sorunları çözüme kavuşturulmuş bir üniversite teslim ettiğini ifade eden Solak, bundan sonra da yapacağı çalışmalarda da yeni rektörün yanında olduğunu söyledi.

AFSÜ Rektörlüğünü devralan Prof. Dr. Nurullah Okumuş da Prof. Dr. Solak’a teşekkür ederek “Rektör Solak Hocamızın desteğinin her zaman bizimle olacağını bilmek bize güç veriyor. Prof. Dr. Mustafa Solak hocamızın bize teslim ettiği üniversiteyi daha ileriye götürmek için bütün gücümüzle çalışacağız” dedi.

AFSÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Adem Aslan ve Prof. Dr. Ümit Dündar ile AKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İsa Sağbaş ve Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ın da katıldığı tören karşılıklı çiçek takdimi ile sona erdi.

 


Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018
Skip to content